Filmele si programele preferate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Filmele si programele preferate

Mesaj  cr_1971 la data de Dum Ian 30, 2011 1:42 pm

Imi plac foarte mult filmele de comedie,filmele horror si desenele animate,unde la desene animate tin sa amintesc ca imi plac foarte mult desnele animate cu Sandy Bell,Heidi,Sindbad marinarul,desenele animate ale lui Disney si Looney Tunes,Tom si Jerry,si multe alte desne animate,care le am in colectia mea.
Serialul Dallas,Mash,Famila Bundy,Seinfield,Linia maritima Onedin si Poldark mi-au placut si acestea,si nu lipsesc nici acestea din colectia mea de filme preferate,cit si multe alte filme de groaza si de comedie.
Mai imi plac filmele documentare despre viata si activitatea speciilor de pasari,animale,plante,insecte,si foarte mult documentarele despre accidente de vase pe apa,accidente de tren,calamitati naturale,documentare de razboi.
Din programele de televiziune,imi plac foarte mult prima tv,national tv,antena 1,2,3,apoi discovery,animal planet,vh1,national geographic si realitatea tv.
Trasniti in Nato imi place foarte mult,plus toate felurile de divertismente comice ale lui Doru Octavian Dumitru,Vacanta Mare,Divertis,Nae Lazarescu si Vasile Murariu.
Mai imi plac mult si teatrele sau operetele tv.

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  cristinaioana la data de Dum Ian 30, 2011 7:47 pm

Imi plac comediile, filmele de dragoste si cele de actiune. Ca emisiuni imi plac Divertis, Mondenii, In puii mei, Dansez pentru tine, momentele vesele cu Vasile Muraru si Nae Lazarescu.
Posturile tv la care ma uit cel mai des sunt Discovery Channel, Discovery Travel&Living, Protv si Realitatea.

cristinaioana
VIP
VIP

Puncte : 2388
Reputatie : 854
Data de inscriere : 12/01/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Lun Ian 31, 2011 2:18 pm

Imi plac foarte mult filmele indiene mai ales,serialele indiene.
Din programe imi plac"iubire interzisa" si"copii impotriva parinti".

cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Mar Feb 01, 2011 2:48 pm

Imi plac foarte mult filmele horror-seriile Chucky,Halloween;desene animate de toate felurile.
La programe tv imi plac prima tv,unde urmaresc foarte mult traznitii in Nato si mondenii,Cronica Carcotasilor,si foarte multe filme documentare.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Sam Mar 12, 2011 12:48 pm

Au inceput sa imi placa foarte mult documentarele cu animale prezentate pe postul Animal Planet,cat si diverse alte cateva comentarii legate de anatomia omului.
Nu imi place "Nora pentru mama",dar ma uit la "iubire interzisa",si in foarte rarae zile ma uit pe prima tv la"Mondenii",si"Trasniti in NATO".

cristina
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Mier Mar 30, 2011 1:50 pm

Imi plac foarte mult documentarele de pe postul tv"Animal Planet",despre viata si activitatea diverselor specii de animale si pasari salbatice;de pe canalul"National geographic",imi plac foarte mult documentarele despre accidentele produse in aer,diverse calamitati naturale.Mai imi plac documentarele despre cele 2 razboaie mondiale,si alte documentare legate de anumite persoane importante,si nu in ultimul rand,urmaresc"dosarele FBI".

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Sam Apr 23, 2011 2:34 pm

Am inceput recent sa urmaresc pe canalul History despre viata si disparitia dinozaurilor,un canal de televiziune unde vezi fel si fel de documentare legate de razboaie,despre geologie cu formarea muntilor si a vulcanilor,dar cel mai mulr si mai mult imi place sa urmaresc documentarele legate de viata speciilor de dinozauri.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Mar Apr 26, 2011 10:33 am

A inceput sa imi placa de citeva luni,sa ma uit la wrestling pe canalul tv sport.Din filmele care imi plac sunt acelea legate de paranormal,oznuri,foarte mult apreciez seria jurrasic park,si binenteles imi plac foarte multe filme romanesti,mai ales de comedie si seria cu margelatu.

wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Vin Apr 29, 2011 11:29 am

Ma uitam inainte si eu la"nora pentru mama"dar foarte rar.Acum,de cand timpul s-a mai incalzit mai ma uit din cand in cand la"trasniti in nato{,si sambata si duminca atunci cand sunt mai libera,ma mai uit la anumite showuri de televizune.Vat despre filme,ma uit din ce in ce mai rar.

cristina
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Mai 05, 2011 12:52 pm

Cronica carcotasilor este principalul show la care ma uit,desi ma uit foarte mult pe antena 3 la discutiile politice despre cum romania se prabuseste din cauza actualei guvernari;ma uit foarte mult si pe realitatea tv.Din filme,imi place foarte mult serialul"familia bundy","MASH","Seinfeld",si binenteles foarte mult"Trazniti in Nato".

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Dum Mai 08, 2011 1:32 pm

Imi place foarte mult sa ma uit pe canalul discovery,mai ales la documentare de orice natura;la fel si pe postul tv animal planet,despre viata animalelor,unde imi plac foarte mult documentarele despre ursi.Cat despre filme,imi plac foarte mult filmele horror.

wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Dum Mai 15, 2011 4:48 pm

Nu ma orientez atat de tare la programe sau la filme,unde cel putin in cursul saptamanii nu am timp nici de televizor si de nimic,pentru ca la servici am foarte mult de lucru,iar cand ajung acasa ma odihnesc,si cine stie cum,din intamplare sa ma uit cate un pic la televizor,mai ales ca nu am prefernte la programe sau la filme...

cristina
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Lun Mai 23, 2011 12:09 pm

Urmaresc cu mare placere serialul "familia bundy","seinfeld"si "MASH",foarte multe filme de groaza si multe documentare legate de viata si activitatea speciilor de pasari salbatice.Din programe ma mai uit din cand in cand la"ochii din umbra'","iubire interzisa",cat si la"cronica carcotasilor".

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Mar Mai 31, 2011 1:46 pm

Filmele imi placeau odata demult,la fel si programele de la tv.Acum ma uit numai la filme de groaza,filme horror,si doar asa cand ma duc la cineva si stau o perioada de timp mai lunga pot sa spun ca ma mai uit din cand in cand la televizor la diverse stiri si divertismente.

wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Mar Iun 07, 2011 11:35 am

Filmele horror reprezinta alaturi de filmele de comedie,principalele filme pe care le urmaresc in general.Desenele animate la fel,si foarte multe showuri cu Doru Octavian Dumitru,Benny Hill si Mr.Bean.Mai ma uit la "Trazniti in NATO",si din cand in cand la stiri.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Lun Iun 20, 2011 2:23 pm

Lumea are fel si fel de filme si programe preferate,diverse showuri de televiziune si fel si fel de seriale.Pentru mine,serialele nu mai reprezinta o mare satisfactie,pentru ca nu am timp,si doar asa,cine stie cum,ma mai uit din cand in cand la un film sau la vreun program de televizune.

cristina
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Vin Iul 01, 2011 4:36 pm

Tot la "Trazniti in NATO" am ramas,tot la aceleasi filme si showuri de televiziune am ramas,astfel incat nu e nici o schimbare,cu exceptia faptului ca au inceput sa imi placa foarte mult documentarele legate de o.z.n.-uri,asa zisele dosare"UFO",care imi plac foarte mult.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Mier Iul 20, 2011 3:56 pm

Nu am asa un program preferat.Ma uitam inainte la"vrei sa fii miliardar" si la"copiii spun lucruri traznite",dar acum ma mai uit la "trazniti in NATO",si la unele documentare de pe Discovery,Animal Planet si History.National Geographic mai imi place,unde si acolo sunt documentare de o mare valoare.

wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Mar Mar 27, 2012 5:58 pm

De cand am avut o problema majora in ianuarie a.c. si am ramas iarasi fara calculator,am inceput sa ma uit foarte mult la televizor,mult mai mult ca inainte,mai ales pe antena 3,dar si la diverse showuri sau filme de comedie ori filme vechi straine.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 3:44 pm

Continut sponsorizat