Socializam...dar ce ati zice sa ne prezentam un pic?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Socializam...dar ce ati zice sa ne prezentam un pic?

Mesaj  cristinaioana la data de Joi Apr 28, 2011 12:35 am

La acest topic tot vorbim despre socializare...dar orice relatie, conversatie incepe cu o mica prezentare.....
Ce-ati zice daca fiecare am scrie cate ceva despre noi...cateva cuvinte prin care sa ne cunoastem un pic mai bine...?
cristinaioana
VIP
VIP

Puncte : 2388
Reputatie : 854
Data de inscriere : 12/01/2011
Varsta : 37
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Re: Socializam...dar ce ati zice sa ne prezentam un pic?

Mesaj  cristinaioana la data de Joi Apr 28, 2011 12:42 am

Ca sa sparg gheata si ca sa va provoc si pe voi sa va prezentati, voi incepe prin a spune cate ceva despre mine.
Numele meu este Cristina, am 30 ani- peste putin timp 31.....sunt din Bucuresti, sunt casatorita de aproape 4 ani; nu am copii dar imi doresc. Am terminat Facultatea de Comunicare si Relatii Publice in anul 2003 si lucrez in domeniul finantelor publice de 4 ani.
Imi place sa imi fac cunostinte noi. Sunt o fire sociabila, prietenoasa, comunicativa, uneori chiar prea mult, sunt o fire deschisa, sincera. Nu imi plac persoanele care mint, care isi ascund adevarata fata. Imi place sa spun ceea ce gandesc sau cred despre o persoana, in fata, fara ascunzisuri.
Cam asta sunt eu - intr-o scurta prezentare...sper sa va regasesc si pe voi aici...
cristinaioana
VIP
VIP

Puncte : 2388
Reputatie : 854
Data de inscriere : 12/01/2011
Varsta : 37
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Joi Apr 28, 2011 10:17 am

Sunt Cristina Dogaru,am 41 de ani,sunt din Caracal,judetul Olt,am un baietel de 14 ani,sunt casatorita,si locuiesc la curte.Lucrez in cadrul administratiei publice,la cadastru.
cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Lun Mai 02, 2011 2:09 pm

Sunt cristi,imi place sa socializez,sa imi fac prieteni foarte multi.Imi place sa citesc foarte mult din carti sau din alte articole;imi place foarte mult natura,pasarile,plantele si animalele,insectele,iar ca hobby principale le am pasarile salbatice din domeniul fringillidelor;am locuit in slobozia-judetul ialomita pana in anul 2006,apoi m-am mutat la calarasi.Alte detalii despre locul de munca,despre scoala si relatiile de iubire nu dau,pentru ca nu vreau sa am probleme din alte parti sau surse.
cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 46

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Sam Mai 07, 2011 4:28 pm

Popovici Mircea Sorin,socializez si ma cunosc cu cristi din 2007,de la politia comunitara,necasatorit,fara obligatii,in prezent fara loc de munca din anul 2009,de cand am fost disponibilizat de la politia comunitara din cauza unei erori fatale comise de mine atunci.
wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Mier Mai 11, 2011 4:56 pm

La o persoana apreciez foarte mult felul cum aceasta vorbeste si comunica cu mine,felul in care ma asculta si ma intelege in anumite situatii atunci cand exista posibilitatea sa dau de greu,si in prima mare masura nu imi plac cei care mint peste masura,fara pic de rusine .
cristina
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Vin Mai 20, 2011 3:59 pm

Nu conteaza atat de mult sa ne spunem fiecare cum ne cheama,pentru ca pe internet poti sa iti dai fel si fel de nume,care mai de care bizare si iesite din comun,mai ales ca sunt foarte multe persoane care isi trec numele si prenumele fals,pentru a-si ascunde adevarata sa identitate.Socializarea cu astfel de persoane este total lipsita de bun simt...
cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Vin Mai 27, 2011 2:12 pm

Ar fi bine ca pe acest forum sa socializam cu majoritatea membrilor de aici pentru ca sunt inscrisi aproape o suta,si,pe langa faptul ca scriu aici doar cativa,macar sa fim onorati cu discutii pe chat,pentru a ne cunoaste si noi mai bine...
wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Lun Iun 06, 2011 2:11 pm

Pana la urma hai sa spun ca am 15 clase,adica liceul terminat in 1990,si facultatea de stiinte juridice si administrative brasov-specializare administratie publica,am facut facultatea Spiru Haret la Calarasi,si am terminat anul trecut in iulie 2010,unde am luat licenta,iar invatamantul a fost frecventa redusa(FR).
cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Joi Iun 16, 2011 2:08 pm

Aici in forum mai sunt si alte persoane care ar trebui sa isi faca fiecare prezentarea sau biografia sa,pentru ca numai asa putem sa ne cunoastem mai bine,si binenteles sa comunicam...
cristina
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Iun 30, 2011 2:42 pm

Pe langa facultatea pe care am facut-o degeaba,la fel am facut si cursuri de calificare si de formare profesionala cam tot degeaba,unde cele de operator calculator mi-au placut.Sunt singur la parinti,iar bunicii mei nu mai sunt.Mamaia mea,din partea mamei mele a murit in urma cu 4 ani,pe 8 iulie 2007.
cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Sam Iul 16, 2011 10:37 am

Apreciez foarte mult marile staruri de televiziune.Despre mine pot sa spun ca am inceput sa umblu prin anumite zone din preajma judetului Calarasi,in cautare de prieteni si de un loc de munca,si vin acasa din ce in ce mai rar,unde am diverse surse de a intra pe internet,de la prietenii respectivi.
wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Sam Mar 17, 2012 3:57 pm

Aici pe forum,socializare nu prea exista,desi acest forum are si chat,iar aici intra multi doar sa citeasca,iar pe chat nu intra mai nimeni,ca sa incercam sa ne cunoastem cat de cat.Chatul este disponibil numai pentru cei inscrisi si inregistrati in acest forum.Daca doriti sa purtam discutii mai ample pe chat,inregistrati-va in acest forum,si putem discuta orice doriti.
cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum