Petrecerile.....un loc placut de a ne distra si a socializa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Petrecerile.....un loc placut de a ne distra si a socializa

Mesaj  cristinaioana la data de Sam Apr 30, 2011 6:09 pm

Unul din locurile in care putem sa ne simtim bine dar si sa ne facem noi cunostinte sunt petrecerile ....organizate la locul de munca...la ziua unui prieten...o nunta....un botez....
Imi amintesc cu placere de petrecerile care se faceau in timpul liceului...abia asteptam serile de sambata ca sa ne distram, sa ne facem noi prieteni. Mai sunt petrecerile de acum ca cele de atunci?Cand ati fost ultima data la o petrecere?Cu ce ocazie?Care au fost impresiile dupa terminarea petrecerii?

cristinaioana
VIP
VIP

Puncte : 2388
Reputatie : 854
Data de inscriere : 12/01/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Re: Petrecerile.....un loc placut de a ne distra si a socializa

Mesaj  cr_1971 la data de Lun Mai 02, 2011 1:56 pm

Petrecerile reprezinta relaxarea noastra mai ales la sfarsit de saptamana,in weekwnd,dupa o saptamana de munca.Petrecerile reprezinta intr-adevar si o foarte buna cale de a socializa,pa langa distractia in sine.Cele mai importante petreceri reprezinta pentru multi aniversarea unei zile de nastere,o nunta,un botez...Petreceri fac si elevii la sfarsitul anilor de liceu.Deci,petrecerile reprezinta o cale foarte buna atat de relaxare,cat si de socializare.

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Sam Mai 07, 2011 1:09 pm

Petrecerile din ziua de astazi au ramas in continuare la moda,mai ales la sfarsitul de saptamana,sau anumite evenimente importante care au loc tot la sfarsit de saptamina,unde acestea ocupa un loc de frunte in relaxarea omului,unde acesta se simte cel mai bine mai ales de prietenii sai.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Mier Mai 11, 2011 1:24 pm

Petrecerile reprezinta cea mai buna dispozitie a omului,unde aici acesta are buna dispozitie si chiar adrenalina la maxim.Multi la petreceri pun manele si muzica populara,dar aici fiecare cu genul sau de muzica,numai ca la petreceri nu poti sa pui conditii ca sa iti puna special numai tie muzica pe care iti place tie si nu le place altora,asa cum nici tie nu iti poate place muzica pe care o pun altii.

cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Vin Mai 20, 2011 3:51 pm

Petrecerile reprezinta ceva placut pentru foarte multi,mai ales dupa incheierea unei saptamani de munca.Petreceri la locul de munca nu mai sunt la moda cum erau odata demult.In ziua de azi oamenii petrec la un gratar in aer liber,si se simt bine alaturi de mai multi,deci in grup,ceea ce inseamna ca petrecerile in colectiv sau in grup,sunt cel mai bine determinate.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Vin Mai 27, 2011 2:19 pm

Sunt frumoase petrecerile in aer liber cu prietenii nostri,mai ales la padure in grup la vreun gratar.Este cel mai frumos sentiment cand te simti langa prietenii tai si te simti bine cu acestia atunci cand exista foarte multa distractie si buna dispozitie.

wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Lun Iun 06, 2011 2:18 pm

Cred ca petrecerile dinainte au ramas cam aceleasi,pentru ca lumea se distreaza,si vedem peste tot si ne minunam si ne intrebam ca lumea se zice ca nu are bani,dar isi permit fel si fel de luxuri in petreceri.Este bine sa petreci cu prietenii,sa te simti bine,numai ca sunt anumite persoane care petrec cu prietenii lor chiar si o singura data pe an,ceea ce nu arata bine deloc acest lucru...

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Joi Iun 16, 2011 2:15 pm

Petrecerile nu trebuie neaparat sa se tina numai la sfarsit de saptamana,pentru ca sunt anumite persoane care lucreaza si in weekend,si eu cred ca petreceri se pot face si in cursul saptamanii...Asta nu inseamna ca daca ziua cuiva este intr-o zi de marti sau miercuri,sa astept pana simbata sau duminica.In multe situatii,la aniversarile care am fost,am participat la aniversari chiar in cursul saptamanii,nu neaparat simbata sau duminica.

cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Iun 30, 2011 2:49 pm

Este foarte posibil ca in ziua de 31 iulie a.c. (2011),sa particip si eu la nunta fetei finilor parintilor mei,care v-a fi la Slobozia.Parintii mei se duc,eu nu sunt sigur,depinde si de felul cum lucrez...De amintit faptul ca in luna octombrie 2002 am participat la nunta baiatului finilor parintilor mei.Ramane de vazut pentru data de 31 iulie...

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Sam Iul 16, 2011 10:43 am

Petrecerile sunt cu adevarat cel mai bun remediu de distractie,si totodata de socializare,unde aici incepem sa cunoastem fel si fel de oameni,care vom comunica cu acestia si dupa petrecerile respective.Pentru socializare si comunicare,cele mai bune petreceri le vad la nunti,acolo unde sunt persoane mai multe,si ai de unde alege cu cine sa comunici si sa socializezi.

wolfenstein
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Sam Mar 17, 2012 4:02 pm

La petreceri nu am mai participat de foarte multi ani,desi anul trecut am avut ocazia la inceputul lunii iulie sa merg la nunta fetei finilor parintilor mei la Slobozia,care nu m-am dus.Asa si acum sunt invitat in luna aprilie a.c. la un botez,care din pacate nu am sa ma duc...

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat