jocurile pe calculator

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

jocurile pe calculator

Mesaj  cr_1971 la data de Mar Mai 17, 2011 3:08 pm

Jocurile pe calculator au devenit la moda in ziua de astazi,mai ales pentru copii,dar si cei mari practica fel si fel de jocuri pe calculator,deci,indiferent de varsta.
Din punctul meu de vedere,ma joc foarte multe jocuri pe calculator,in special jocul half-life toata seria,cat si jocuri arcade,cu bile,sau puzzle,si foarte rar raliuri,cat si jocuri de razboi,asa cum ma joc jocul return to castle wolfenstein sau wolfenstein 2,unde trece timpul in acest sens foarte repede.

Voi ce jocuri pe calculator va jucati ca sa treaca timpul mai repede?

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: jocurile pe calculator

Mesaj  wolfenstein la data de Mier Iun 01, 2011 1:26 pm

Jocurile mele de exceptie si de mare actualitate pe calculator sunt castelul wolfenstein,fel si fel de jocuri cu bile,unele jocuri de strategie,dar si alte jocuri cu arme mai ales.Am ramas la moda jocurilor mai vechi,iar din jocurile noi aparute recent nu ma joc asa ceva.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Vin Iun 10, 2011 2:38 pm

Jocurile pe calculator pentru mine insemna foarte mult,desi in ultima vreme nu am mai jucat atat de multe jocuri,pentru ca m-am ocupat foarte mult sa scriu aici in forum,si am inceput sa ma uit la filme,asa cum ma uit acum la serialul Dallas.Deci,jocurile pe calculator sunt foarte importante pentru mine,unde,pe langa jocurile scrise anterior,mai joc si jocul mad caps.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Mar Iun 21, 2011 3:46 pm

Jocurile pe calculator,au devenit mai ales pentru copii un mare viciu,mai ales jocurile noi aparute recent pe net.Jocurile pe calculator sunt bune,insa in anumite limite,pentru ca in acele jocuri se exprima multa violenta,unde copiii ar trebui sa evite astfel de jocuri la varsta pe care acestia o au...

cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Mier Iul 06, 2011 5:14 pm

Jocurile pe calculator sunt prezente pe internet,si foarte multi aplica aceste jocuri.Eu,din punctul meu de vedere,nu practic jocuri de pe net,practic jocurile pe care le am in calculator,si ma multumesc si m-am invatat cu ele,si oricum nu le fac pe toate,ca am foarte multe,si nu ma joc orice jocuri pe care le am,pentru ca nu imi plac toate.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Joi Iul 21, 2011 1:16 pm

Despre jocurile pe calculator pot sa spun ca sunt frumoase,numai ca nu oricine are calculator,pentru ca multi nu isi permit un calculator.Pentru cei care nu au calculator acasa ori nu isi permit un astfel de calculator,sunt foarte multi care se duc in diverse sali de internet si stau si platesc cu orele sa stea la calculator pe jocuri.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Sam Apr 28, 2012 1:55 pm

Jocurile pe calculator reprezinta un mod placut de relaxare din punctul meu de vedere.Pentru altii,mai ales pentru copii,nu reprezinta la fel tot o relaxare,numai ca jocurile pe care le practica copiii la o anumita varsta,pot provoca multa violenta asupra parintilor sai,asa um am auzit de foarte multe acest lucru,mai ales la televizor.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 3:47 pm

Continut sponsorizat