concluzii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

concluzii

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Mai 19, 2011 12:47 pm

In acest topic,ne vom ocupa despre diversele concluzii la care ajungem din toate punctele de vedere,pentru ca sunt anumite fapte sau evenimente care le infruntam,si apoi tragem la fiecare din acestea diverse concluzii,unele pripite,dar si altele de un mare interes.

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: concluzii

Mesaj  wolfenstein la data de Vin Mai 27, 2011 1:34 pm

Concluziile ramanerii fara servici la politia comunitara in 2009 ale mele au fost acelea in care le-am spus tuturor colegilor ca invat alfabetul in limba japoneza si ca vreau sa plec in japonia,apoi toti m-au luat in ras pe acest lucru,desi in japonia nu am ajuns niciodata si nu o sa ajung niciodata.O alta concluzie este aceea ca nu trebuie sa le dau la majoritatea colegilor de servici sa se plimbe cu motoreta pe care mi-au stricat-o,unde acum in prezent regret acest lucru,si nu pot uita raul pe care m-i l-au facut multi acolo la politia comunitara.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Dum Iun 05, 2011 4:28 pm

Concluziile mele in legatura cu femeile care tin cont de cum arata barbatul la fata,sunt total lipsite in porimul rand de rusine din partea lor,fara pic de rusine adica.Omul asa a fost facut de Dumnezeu,dupa chipul si asemanarea sa,numai ca in aceasta situatie intalnim femei pretentioase care se uita la cat de prost arata barbatul la fata,sau vorba"arati a prost",cum am auzit pe la prietenii mei de femeile care au incercat sa le cucereasca,dar nu au reusit din cazua ca se uitau la fata lor si ziceau ca arata a prosti.Mai proaste sunt femeile care acest lucru ca un barbat arata a prost...

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Joi Iun 16, 2011 1:29 pm

Concluziile mele privind acest forum sunt foarte bine determinate din acest punct de vedere,astfel incat,suntem doar cativa care postam in mod excesiv in acest forum,iar toti care postam in asemenea masura suntem cam in jur de 10 persoane,unde,in afara de mine,de cristi,de wofenstein si de ionela,mai posteaza si cristinaioana,ana,si nu in ultimul rand lacramioara,care lasa niste poezii la literatura,de ramai cu gura cascata...

cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Iun 30, 2011 1:55 pm

Oare au vreun rost concluziile dupa ce anumitele fapte s-au consumat?Ce rost sa mai aibe daca faptul s-a consumat si apoi pe mare parte din noi ne asteapta regretele?dar,in viata noastra,asa suntem noi oamenii facuti,de a trage concluzii si a regreta amarnic dupa greselile pe care noi le facem in aceste situatii.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Sam Iul 16, 2011 10:21 am

Concluziile pe care le tragem dupa anumite fapte,sunt in asa fel facute incat sa nu mai facem greselile pe care le-am comis,si sa fim atenti in ceea ce vrem sa facem,pentru a nu mai regreta anumite fapte,desi noi toti oamenii tragem astfel de concluzii dupa greselile comise.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Mar 15, 2012 3:26 pm

Abia dupa ce un anumit fapt s-a consumat,abia atunci ne dam seama de greseala pe care am facut-o in acea fapta,si nu ne punem mintea la contributie mai bine,pentru a analiza mai bine situatia care urmeaza sa intram,si de aceea multi spunem ca nu trebuia facut un anumit lucru,lucru de care noi ne trezim la realitate foarte tarziu...

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Vin Mai 31, 2013 11:26 am

in relatiile de iubire dintre doi parteneri,unul dintre acestia doi trag concluzii pripite abia dupa ce relatia dintre cei doi a incetat si s-au despartit,cand in mod normal concluziile ar trebui facute chiar in timpul acelei relatii,dar sunt multi care sunt orbiti de iubire si nu realizeaza,ca apoi sa se trezeasca din somnul lor profund,adica atunci cand totul este dus de rapa,iar relatia este incheiata demult.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 11:36 pm

Continut sponsorizat