teorii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

teorii

Mesaj  cr_1971 la data de Sam Mai 21, 2011 1:27 pm

In acest topic vom discuta despre anumite teorii,despre teoriile care le avem noi in minte din toate punctele de vedere.

Care ar fi teoriile vietii in general?

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: teorii

Mesaj  wolfenstein la data de Vin Mai 27, 2011 1:37 pm

Ca sa vorbim despre teoriile noastre legate de viata noastra,nu ar fi atat de complicat.Sunt foarte multe persoane care isi fac fel si fel de teorii pe care le pun in practica si le rateaza in foarte multe situatii,dar ca sa iti faci teorii solide in ceea ce vrei sa faci,iti trebuie in acest sens foarte multa gandire in ceea ce iti doresti sa faci,si numai asa vei aduce teorii la care poate nici tu,propria ta persoana nu te asteptai.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

politia comunitara Calarasi

Mesaj  cr_1971 la data de Dum Iun 05, 2011 4:40 pm

Teoria la politia comunitara Calarasi :la politia comunitara am lucrat ca gardian public timp de 3 ani,unde sefii si-au batut joc de mine trimitindu-ma numai in locuri mizere si retrase,asa cum s-a intimplat de fiecare data,unde ma dadea cand la balastiera,cand la liziera,cand la consid sau la cimitir,si niciodata la administratie sau primarie cum erau pilosii.Nici in parcuri nu ma tinea decat la inceputul carierei mele la ei.Cand m-au dat afara anul trecut in luna mai 2010,m-au dat afara pentru o scandura rupta de la o banca,pentru ca ma imbarligase un mare pedelist de kkt de la primaria din calarasi,iar la venirea sefilor mei,am fost injurat peste masura de Gica Moraru,care tot acesta m-a lucrat si m-a dat afara din politia comunitara,deci fara nici un fel de vina.Daca era un pilos si il turna cineva ca i-a rupt o banca,trecea cu vederea.
Acesta este regimul politiei comunitare,un regim pedelist al pilosilor,un regim al unei politii comunitare de tot rasul,care as vrea sa vada si posturile de televiziune importante precum Pro tv sau Antena 1,sa le spun fraudele si smecheriile care s-au aplicat la politia comunitara din Calarasi,si felul cum au fost tratati pilosii si felul cum am fost tratati noi astia fara pile,astia"fraieri",care avem mult mai multa scoala decat ei,iar daca ii intrebati vreun decret sau vreo lege,habar n-au ce inseamna aia...

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cristina la data de Joi Iun 16, 2011 1:32 pm

Atunci cand vrem sa intreprindem o anumita actiune,sau cand vrem sa facem ceva cu adevarat,ne vin in minte fel si fel de idei,care le punem in practica,numai ca aici incepem sa calculam si sa ne facem fel si fel de teorii,pentru a vedea daca lucrurile respective sunt bine puse la punct si ies bine.Deci,teoria mintii...

cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417

Sus In jos

teoria locurilor de munca

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Iun 30, 2011 1:22 pm

In viata mea,am avut 3 servicii unde am lucrat din anul 1990,pana in prezent,si acum a aparut al patrulea...Am lucrat in perioada 1990-1997 la B.J.A.T.M. Slobozia ca muncitor necalificat la gestiunea sanitare;in perioada 2002-2006,am lucrat la Avicola Slobozia,la echipa de depopulare,deci tot muncitor necalificat;intre 2007-2010,am lucrat la politia comunitara din Calarasi,ca agent de paza;in prezent lucrez la o firma de paza din Slobozia,care nu ii voi da numele,unde imi execut serviciul de paza in Calarasi.Din toate acestea,cel mai mult am lucrat la B.J.A.T.M.,timp de 7 ani,la Avicola am lucrat 3 ani si 3 luni,iar la politia comunitara 3 ani.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Sam Iul 16, 2011 10:24 am

La politia comunitara din Calarasi,teoria a fost ca acolo pe pilosi ii tinea sub un anumit acoperamant,ii invoiau si isi permiteau sa vorbeasca ca la usa cortului cu anumiti agenti mai"fraieri"care credeau ei,numai ca fraierii care credeau ei,lucrau corect si cinstit,fara smecherii.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Mar 15, 2012 3:32 pm

Oamenii isi pun fel si fel de teorii in practica,unde mai nou in ziua de azi,exista teoria traiului de maine,unde oamenii degeaba se zbat si se chinuie sa aibe realizari,atata timp cat guvernantii din ziua de azi nu ii intereseaza decat de ei,ceea ce rezulta ca oamenilor le este frica sa dea jos acest guvern de pilosi,pentru ca toti oamenii sa fie egali,si sa isi gaseasca un loc de munca sigur,fara pile de la primarii sau de la guvernarea lor,ca atat primariile cat si guvernarea nu fac nimic,iar lumea tace.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Vin Mai 31, 2013 11:23 am

politica reprezinta la ora actuala cea mai ampla teorie a romanilor,teorie care nu aduce nici un fel de rezultat din partea politicienilor nostri,iar noi romanii suferim de pe urma acestora si poate chiar si de pe urma noastra,in sensul ca i-am votat pe acestia...

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 9:20 pm

Continut sponsorizat