critici

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

critici

Mesaj  cr_1971 la data de Sam Iun 11, 2011 12:11 pm

In viata noastra,ne-am intalnit cu o mare problema din partea anumitor persoane care ne-au criticat in fel si fel de modalitati.La randul nostru,am criticat si noi aceleasi pesoane,sau alte persoane pe care le-am cunoscut,sau nu le-am cunoscut.
Si eu am fost criticat de anumite persoane in fel si chip,dar criticile acestora din partea mea au fost extrem de foarte dure,asa cum sunt scrise in mare parte in jurnalele mele...

Ce parere aveti despre acest subiect?

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: critici

Mesaj  cristina la data de Joi Iun 16, 2011 1:38 pm

Suntem criticati in fel si chip de fel si fel de persoane care habar nu au de ele in primul rand,si ne considera pe unii din noi drept fraieri,numai ca in aceasta situatie,acestora care ne cred de fraieri,ar trebui sa facem pe prostii cu acestia,ca sa fim crezuti de ei de prosti,numai ca aici exista posibilitatea ca aceai care ne cred prosti,sa fie mult mai prosti decat noi daca cred acest lucru,asa cum s-a intamplat cu cristi si cu wolfenstein pe un forum de tot rasul,unde moderatorii si vipii de acolo nu au ce cauta aici in acest forum,mai ales principalii suspecti de acolo,care am fost informati ca aceste persoane de nimic,nu au dreptul sa isi faca cont aici.Se stiu bine despre cine este vorba,si ii stiu bine care sunt,si nu dau aici numele lor care il au acolo,ca ii cunosc pe de rost...Restul e tacere... :D

cristina
moderator
moderator

Puncte : 6267
Reputatie : 4417
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Joi Iun 30, 2011 1:06 pm

Critici extrem de foarte dure am adresat in jurnalele mele impotriva a doua persoane,care am avut mari probleme in perioada mea de glorie 1986-1991,critici care vor fi difuzate in acest forum,unde voi face un nou subiect legat de jurnalele mele.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  wolfenstein la data de Vin Iul 15, 2011 3:40 pm

Am dreptul sa critic forumul care ma doare cel mai tare,forum in care prostia omeneasca este la ea acasa,si nu mai dau numele forumului respectiv,dar administratorul acestui forum stie despre ce este vorba,pentru ca si eu si acesta am fost banati de pe forumul respectiv,persoane care vor primi ban direct chiar si din partea mea,adica persoanele acelui forum care s-a mai prezentat in multe situatii in acest forum.Nu au ce cauta aici anumitele persoane,moderatorii de acolo,unde vor primi din partea mea ban si pe ip si pe mail.

wolfenstein
moderator
moderator

Puncte : 8805
Reputatie : 6054
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Lun Dec 19, 2011 2:47 pm

Singura critica pe care o am de facut,este aceea a femeilor care pe diversele situri incerc sa le cunosc,astazi imi spun ca vor o relatie serioasa si ca este singura de ani si ani de zile,iar maine,acea persoana imi spune ca este casatorita de citeva luni bune,este logodita de citeva saptamini,iar alta,care o intreb ce mai face,incepe sa ma faca in fel si chip fara sa ii gresesc cu ceva,incepind sa imi trimita jigniri fara nici un rost,ca apoi,din cauza acestor"depravate inconstiente"facute praf,sa nu pot sa dorm noaptea.Oare aceste femei stiu cer vor pana la urma,sau internetul este o cale de a iti bate joc de suflete singure sau ranite?

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Sam Dec 29, 2012 12:16 pm

am facut diverse critici dure la adresa politicienilor in aceasta vara,unde am fost impotriva guvernului lui basescu,impotriva lui basescu,fapt pentru care m-a facut sa imi fac o pagina pe facebook legata impotriva lui basescu si impotriva unui post de televiziune din romania.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Vin Mai 31, 2013 11:32 am

noi criticam pe altii prin greselile pe care le fac sau prin ceea ce trebuiau sa faca,dar si noi ar trebui sa ne autocriticam in prostiile pe care le facem uneori atunci cand nu ne dam seama de ele,iar ca sa criticam pe altii,ar trebui in primul rand sa ne uitam la noi insine.

cr_1971
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 9:20 pm

Continut sponsorizat