Saltul in constiinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Saltul in constiinta

Mesaj  mace_etc la data de Dum Aug 14, 2011 6:41 pm

Saltul in constiinta este ceea ce traim fiecare dintre noi in prezent, o transformare profunda la nivel planetar.
Ati auzit despre 2012, profetiile mayase, civilizatiile antice, etc.

mace_etc
membru
membru

Puncte : 6
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011

Sus In jos

Re: Saltul in constiinta

Mesaj  cr_1971 la data de Mier Mar 14, 2012 3:39 pm

Nu cred in aberatiile care se spun despre anul 2012,asa cum nu am crezut nici eu si multi altii ca in anul 2000 v-a fi sfarsitul lumii,si nu s-a intamplat nimic.Trebuie sa fim calmi,iar noi nu trebuie sa ne incarcam constiinta noastra cu fel si fel de prostii total aberante ca in 2012 se v-a intimpla ceva.Daca ar fi sa se intimple ceva,se poate intampla oricand oriunde,nu neaparat in 2012,pentru ca trebuie sa ne gandim ca atunci cand plecam undeva,nu se stie daca ne vom mai intoarce sau cand ne vom mai intoarce.

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  cr_1971 la data de Mar Iun 26, 2012 1:34 pm

Toata lumea vorbea si inca mai vorbeste despre anul 2012,care din punctul meu de vedere reprezinta toate acestea aberatii si nimic adevarat,pentru ca numai Dumnezeu stie cand se v-a produce sfarsitul lumii,nu oamenii sau alte profetii mayase sau mincinoase.Ce ne asteapta pe noi oamenii in secunda urmatoare,nu avem de unde sa stim,iar idioteniile pe care le spun oamenii ca peste nu stiu cat timp v-a avea loc o catastrofa,oamenii nu sunt Dumnezeu...

cr_1971
Admin
Admin

Puncte : 13593
Reputatie : 4555
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45

http://prieteni.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 3:47 pm

Continut sponsorizat